Слідчі підозрюють, що загибель замглави АП Таранова не була нещасним випадком (відео)

Поліція встановлює деталі загибелі заступника голови адміністрації президента, Андрія Таранова.

Катаючись на водному мотоциклі на Дніпрі, він врізався у баржу і від отриманих травм помер на місці. За попередньою версією, чиновник не впорався з керуванням. Але слідчі не відкидають версії, що смерть Андрія Таранова не була нещасним випадком.Сьогодні Андрій Таранов мав вийти на роботу з відпустки. Натомість у холі адміністрації президента стоїть його портрет із траурною стрічкою. Колеги не можуть повірити, що людина, яка не раз була у гарячих точках, загинула під час відпочинку.

Трагедія сталася в Києві на Дніпрі, неподалік Гаванського мосту. Водний мотоцикл, яким керував чиновник, врізався у баржу. Андрій Таранов дістав численних травм голови та грудей. До берега його доправили вже неживого. Удар був такої сили, що у мотоцикла аж відірвалося кермо. Кому належить плавзасіб, у поліції не кажуть. Відомо, що це – нова модель. У прокат такі не здають – розповідає Сергій, який уже не перший рік надає послуги з оренди гідроциклів.

Щоб керувати водним мотоциклом - потрібні спеціальні права. В цього транспорту дуже потужний двигун. Велика швидкість і кермування напідпитку - найчастіше стають причинами аварій – розповідають есперти.

Основна версія слідства – нещасний випадок. Утім правоохоронці не відкидають, що це могло бути і вміло замасковане вбивство. Відповідь на всі питання мають дати експертизи. В тому числі, технічна

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення