Пацієнтка приїхала до приватного стоматологічного кабінету зранку, вона лікувалась тут не вперше.
Після введення анастезії-жінці стало пагано. Лікарі спробували надати допомогу, але жінка померла. Працівники клініки коментарів не дають.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55