У цьому будинку хтось влаштував криваву бійню. На підлозі 9 пошматованих котів. Двоє з них-дорослі коти, інші-кошенята.
Там було ще кілька десятка тварин, але останнім вдалося втекти. У покинутій будівлі люди облаштували притулок власними силами. За чистотою приміщення слідкували волонтери, а гроші на їжу збирали небайдужі харків'яни. Хтось ж влаштував у будинку криваве мєсиво? Сусіду вважають, що бійню влаштували жорстокі підлітки, які підживають у парку неподалік. Жінка викликала поліцію.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55