Героїня історії в буквальному сенсі не живе, а виживає.
В неї дуже рідкісне захворювання Та за фатальної помилки лікарі не відразу розпізнали в бідолашної недугу. Жінку залікували так, що вона мало не померла. Через рідкісну хворобу жінка не могла працювати і щоб якось зводити кінці з кінцями була змушена оформити івалідність Та все виявилося не так просто Бідолашна цілий рік оббивала пороги медзакладів, але там їй прямо заявили:"Хочешь групу-давай гроші". Члени місцевої експертної комісії зажадали від хворої-1200 $ У жінці таких грошей не було. Вона образилися, да так, що звернулася до правоохоронних органів
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55