Ці неадеквати-це люди, яким ми кожного дня довіряємо своє життя. Влаштуватися на роботу в таксі та возити пасажирів може хто завгодно: алкоголіки, наркомани.
Законних перевізників у столиці майже немає. 9 з 10-ти-нелегали і не факт, що безпечні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55