Уламки заліза та бетону розкидані на кілька десятків метрів.
Тут сталася страшна аварія. Мікроавтобус на повному ходу протаранив КПП поліції. Машина збила бетонний стовп і вже з ним на капоті в'їхала у КПП. Водій їхав додому втомлений. На щастя в момент аварії нікого у КПП не було, а стовп, який збила машина, ні на кого не впав. А водій навіть не травмувався
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51