Такого в центрі Києва не було з часів Майдану. Дим, фаєри, петарди. Це міряються силами зо три сотні вболівальників київського Динамо і стамбульского Бешикташу. Після бійок іноземці дійшли до стадіону в міцному кільці правоохоронців.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55