Малечі вже тиждень у лікарні. Як можуть рятуються від нудьги. Той, що постарше дивиться мультики, молодший-спить. А ще декілька днів тому батьки місця собі не находили. Лікарі працюють у цейтноті
Кількість хворих-зашкалює. В групі ризику-мілі та старі
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55