Судді проти поліцейських: подробиці столичного тріллеру з кайданками (відео)

Злидні, які готові працювати за 8 тисяч. Як думаєте - хто це? Нізащо не вгадаєте.

Так патрульних поліцейських називає чоловік столичної судді Вікторії Кицюк. Служителька Феміди відзначилася скандалом, під час якого копи одягли на неї наручники. І обурена суддівська спільнота стала на захист колеги. Нині ж збулося пророцтво Надзвичайних новин, і світло на справу пролило відео з нагрудних камер поліцейських. Що ж сталося насправді? І як поважні судді ставляться до тих, кого вважають "злиднями"?

Це патрульні стукають у вікно Тойоти судді Вікторії Кицюк. Вона припаркувала машину так, що перекрила проїзд.

Суддівська спільнота обурена даною ситуацією, тим випадком ідеться не саме про суддю, ідеться про той факт в принципі, що правоохоронні органи застосували спецзасоби до нашої колеги вікторії Кицюк.

Чи обурюється тепер суддівська спільнота поведінкою своєї колеги? Чи вважають її і надалі жертвою поліцейського свавілля? Сьогодні охочих коментувати поведінку Вікторії Кицюк серед членів ради суддів уже не знайшлося. А от патрульних таки покарають - за те, що не склали на порушницю протокол. Суддя ж Кицюк вийде з лікарнного і далі вершитиме правосуддя. А чи паркуватиметься за правилами? Якось перевіримо.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення