"Тепер ти в армії": кого призовуть за новим законом (відео)

Ну а тим, хто не потрапив у коло наближених, але дуже хоче носити зброю, радять не скаржитися, а йти в армію! До такого варіанту, щоправда, готові не всі. Навіть готові платити - тільки послухайте розцінки! П'ятьдесят дві тисячі гривень - тільки з одного клієнта - хотів головний психіатр Міноборони. Аби визнати військовослужбовця непридатним до служби. Медика спіймали на хабарі. А от вам уже варто готуватися Тих, кому немає 43-ох років, зате є вища освіта вже почали забирати до армії - на півтора року.

Люди середнього віку, що зазвичай мають стабільну роботу й родину, не дуже хочуть залишати все це і йти служити. Тож військкомати вже широко тримають кишені. По кого з вас прийдуть? Скільки здирають із новобранців? І як безкоштовно можна отримати відстрочку? Усі ці люди вже виконали так званий обов'язок перед державою. Тепер прийдуть за тими, кого поки не чіпали - офіцерами запасу. Так званими білими комірцями, які досі - не служили. Не жалітимуть усіх, кому ще немає сорока трьох.

Можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Закінчили військові кафедри. Мають вищу освіту не нище бакалавра і яким присвоєно первинне офіцерське звання. Армії катастрофічно не вистачає саме офіцерів - кажуть у Міноборони. А готувати їх потрібно довго, особливо, якщо про службу чоловік має лише теоретичне уявлення. Відтак.. Строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців Після отримання повістки відповідно офіцер запасу зобов'язаний прибути на визначений пункт збору на визначений термін і приступити до тих завдань, які йому будуть визначені у військоматі Головне питання - кого і за яким принципом забиратимуть до казарм? Та відповіді немає Таких офіцерів запасу щороку українські ВУЗи випускають по 10 тисяч Тож за двадцять останніх років їх накопичилося - зо два мільони Скількох призвуть просто зараз - не кажуть, але напружилися всі.

Офіцер запасу може відтермінувати призов, якщо у нього: дружина інвалід або вагітна дружина, є дитина інвалід, або двоє і біліьше дітей, дитина у віці до 3-х років, якщо він - мати або батько-одинак, якщо у нього непрацездатні батьки або непрацездатні рідні під опікою. Не призиватимуть і офіцерів певних професій: Священослужителів, кандидатів і докторів наук, які працюють за спеціальністю, вчителів, медиків, сільських,селищних і міських голів та поліцейських.Чіткі норми і обмеження - чіткі лише на першгий погляд. Насправді ж для військових комісарів кожна хвиля призову -просто безмежне й неоране поле для заробітків та зловживань.

Військову службу вже навіть намагаються перетворити на таке собі... покарання! Ось цього тижня повістку до військомату отримав громадський активіст-антикорупціонер Віталій Шабунін. Ніби - нічого дивного, закон - один для всіх. Та він - не офіцер запасу, та й взагалі непридатний до служби. Ось його так званий білий квиток Але саме його кличуть в армію показово, цілою делегацією.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення