Вибух пролунав вночі. Злякавшись страшенного гуркіту люди навіть не встигли вдягнутися і повибігали на вулицю хто в чому.
На 8-му поверсі кричала жінка. Спочатку люди подумали, що це-граната. Але вибухнув побутовий газ. У квартирі мешкає пенсіонерка з сином. Це просто диво, що постраждалих тільки двоє.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55