У Золотоноші люди повстали проти садиста. Чоловік давно знущався зі свого пса. Зрештою – сусіди не витримали щоденного скавчання скаліченої тварини.
Сусіди кажуть: дружина і донька чоловіка, не витримавши його хворобливої схильності до знущань, просто втекли від садиста. Покинутий, він вже майже півроку випускає власну агресію на собаку
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55