Мільйонні борги підприємства, заблоковані рахунки, арештована техніка і 8 місяців без зарплати. Підприємство Дніпрометробуд – на грані банкрутства.
Півтори сотні робітникам увірвався терпець і вони вийшли на пікет. Кажуть, нині - замість будівництва метро – лише відкачують підземні води. Якщо ж сил не вистачать і припинять – увесь центр міста може просто піти під землю. Як воно – жити в борг та втрачати свідомість на роботі від голоду – дивіться далі.
Надзвичайні новини від 28.05.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55