З битою – на маршрутку. У центрі Дніпра водій джипа не поділив дорогу з автобусом, вискочив з машини з битою і почав громити маршрутку з пасажирами.
Збентежений водій маршрутки, перелякані пасажири та розтрощене скло автобуса. Це - наслідки конфлікту з неадекватним водієм джипу, який не поділив дорогу з громадським транспортом. Усе сталося в центрі Дніпра – на звичайній зупинці
Спустивши пар, так само швидко водій стрибає у свій джип і намагається втекти. Але його зупиняє екіпаж поліції. І тут зненацька – дебошир втрачає пам'ять.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55