Асенізаторська машина спалахнула у Дніпропетровську прямо серед житлових багатоповерхівок. Це водій вирішив, так би мовити, підхалтурити)) З цистерни, де була невідома речовина, повалили помаранчеві клуби диму, що затягли чи не увесь район
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55