У Харкові не роз’їхалися Таврія та Фольксваген. На іномарці - сині поліцейські номери. З’ясувалося - за кермом машини перебував заступник начальника слідчого управління поліції Харківської області. Активісти попросили поліцейських перевірити чоловіка на алкогольне сп’яніння, але копи - відмовилися
У поліції вже підтвердили - за кермом Фольксвагену дійсно був заступник начальника слідчого управління. Але ж у ДТП, начебто, винний не він, а водій Таврії
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39