У Харкові скандальна ситуація за участі працівників обленерго. Вони прийшли до абонента із питаннями про його борг. Однак той претензій вочевидь не зрозумів і відреагував ударами биткою енергетикам по ногах.
В одного з візитерів - перелом ноги. А у всього обленерго нарікання на споживачів. Бо ті, начебто, далеко не завжди адекватно сприймають вимоги щодо сплати боргів. Більше про інцидент - В’ячеслав Мавичев.
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34