Три трупи у Харкові. Там під землею вчаділи безпритульні. Сталося це на околиці міста. Компанія облаштувала собі ночівлю у колекторі тепломереж. Чоловіки там і жили, і готували, і випивали. А для освітлення використовували свічки. Саме необережне поводження із вогнем фахівці називають головною версією трагедії.
Випуск Надзвичайних новин від 06.05.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55