Мешканці однієї з багатоповерхівок заблокували вхід газівникам і вимагають – платити повинен кожен за себе. Тим більше, що саме індивідуальні прилади обліку їм обіцяло міське керівництво. Куди ж поділися індивідуальні лічильники і чому платити вимагають і за себе, і за того хлопця
Випуск Надзвичайних новин від 21.05.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55