Мешканці багатоповерхівки вже 4 роки потерпають від сусіда.
До того, як Яків оселився під сходами, чоловік жив у будинку. Він -екс-афганець. Колись жінка заявила, що Яків загинув. Нібито знайшли невідомий труп, в якому вона впізнала чоловіка, а згодом померла і сама.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55