Місто Яготин таки планує приймати сирійських біженців. Пункт розміщення для іноземців – майже добудований. Утім, місцеві жителі категорично не згодні жити поруч із мігрантами. То ж представники ООН приїхали у місто для того, щоб проінформувати мешканців про життя біженців. На зустріч представників міжнародної місії з яготинцями прийшов і "Правий сектор"
Випуск Надзвичайних новин від 11.03.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55