І це, незважаючи на мораторій, що забороняє будь-які будівельні роботи в буферній зоні Києво-Печерської лаври. В елітному Царському селі вже ніде навіть цеглині впасти! Скрізь – самі палаци. Але комусь і цього– замало, там почали рости багатоповерхівки
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55