Чорні стіни та стеля. Постійна сирість і гниль. Так виглядає ванна кімната Ганни Іванівни. Інша сусідка-Дар'я ремонт зробила, але одразу пожалкувала. І так аж на 4-х поверхах.
Вода, яка стікає по стелях затоплює не лише квартири, а й під'їзд. Через це люди живуть без світла. Люди знають причину затоплення і вона криється у квартирі на 15-му поверсі. У квартирі живе чоловік, в якого проблеми із сантехнікою. Сусіди пропонували навіть оплатити ремонтні роботи, але Святослав, так звати господаря, далі порогу нікого не пускає
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55