Під мухою - на виклик. Скандал у столиці – лікар невідкладної допомоги приїхав до дворічної дитини, перебуваючи при цьому напідпитку. Батьки дівчинки зробили медику зауваження, утім той почав виправдовуватися, мовляв пив, але тільки ліки від серця.
Родина викликала і поліцію, і чиновників з охорони здоров’я. Тест на алкоголь був проведений на місці і мав просто таки шокуючі результати – 2,9 проміле. Це більше пляшки горілки.
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51