В країні війна, а у Києві розбазарюють військові частини. У Голосіївському районі на колись режимному об'єкті затіяли будівництво багатоповерхівок. Раніше там були підрозділи СБУ, тепер - будівельники, які працюють повним ходом. Бо плани в забудовника досить амбітні - звести десять 20-поверхівок.
Проти цього виступили мешканці прилеглих будинків. Люди називають будівництво незаконним і вимагають його зупинити.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55