А під Київською мерією збиралися торгівці фастфудом та кавою. Усі невдоволені ініціативою столичної влади посунути їх із центру міста, начебто з метою наведення порядку. Акція протесту видалася масовою. Торгівці приїхали своїми машинами, яких налічувалося близько сотні.
Попри це у мерії пообіцяли все одно стояти на своєму. Аргументи обох сторін слухала Юлія Крук.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55