У Києві неподалік станції метро "Видубичі" спалахнув вогонь у гаражному кооперативі. Стовп чорного диму бачили одразу у кількох районах міста.
Вогонь охопив 400 кв.м. площі і лише за годину його вдалось приборкати. На щастя, обійшлось без постраждалих, але збитки величезні.
Безжальне полум'я виривалось з даху та вікон двоповерхової будівлі, а з сусідніх гаражів валив густий дим. Рятувальники болгаркою зрізали двері і викочували закопчені легковики.
Масштабну пожежу приїхав приборкувати цілий загін рятувальників, але на території їх чекав неприємний сюрприз - повна відсутність пожежних гідрантів. Тому співробітникам ДСНС довелось витрачати дорогоцінний час на пошук гідрантів і прокладання магістральних ліній.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55