Опівдні мешканців будинку у центрі столиці налякав страшенний гуркіт. Люди повибігали на вулицю і вжахнулися: обвалилася 25-метрова стіна.
Лавина з цегли обірвала електрокабелі та пошкодила трубу із газом. Півгодини, поки їхала аварійна бригада, жителі молилися, щоб не сталося ще й вибуху.
Стіна фактично розчавила дві автівки. Завали розбирають комунальники. Через обвал мешканці залишилися ще й без світла та гарячої води. Про те, що опорна стіна ледь тримається не раз попереджали комунальників
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55