Києвом курсують маршрутки, у яких роблять щеплення від коронавірусу. Вакцинарні на колесах припаркували у велелюдних місцях.
У жовтих "Богданах" везуть вакцину на ринки, зупинки та інші людні місця столиці. Усіх бажаючих щеплюють просто у салонах автобусів. Транспорт зняли з маршруту - ще вчора водії перевозили людей, а сьогодні це пересувний медичний кабінет.
Медики кажуть, що роз’їжджають містом, аби імунізувати побільше пацієнтів, адже не всі можуть дістатись до стаціонарних пунктів щеплень.
Автобуси з вакцинами курсуватимуть до 24 серпня.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55