Українці вирішили не відставати від депутатів, які отримали зброю від міністра внутрішніх справ, і зібралися під Києвом постріляти. Неподалік столиці пройшов найбільший в Україні захід для стрільців. У ньому взяли участь сотні учасників зокрема жінки та навіть діти. 8-річні хлопчаки стріляли з вогнепальної зброї. Як змагалися учасники і чи готові українці носити з собою пістолети у побуті – дивіться у сюжеті
Випуск Надзвичайних новин від 20.06.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55