Немов після стихійного лиха. Незнайомці у балаклавах залетіли у кафе з кувалдами ввечері та почали все трощити.
Заклад називають наливайкою. Сусіди написали багато звернень, але все марно. Тому незнайомцям у балаклавах відверто раді. Але господарі зачиняти заклад не планують
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55