Людину вбили прямо під вікнами квартир житлового будинку, що по вулиці Анни Ахматової.
Хлопець залишив свій Мерседес на ніч на стоянці і пішов додому. Але на чоловіка вже чекали двоє невідомих.
Коли автовласник прямував від стоянки до будинку – на нього накинулися із ножем.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55