Людину вбили прямо під вікнами квартир житлового будинку, що по вулиці Анни Ахматової.
Хлопець залишив свій Мерседес на ніч на стоянці і пішов додому. Але на чоловіка вже чекали двоє невідомих.
Коли автовласник прямував від стоянки до будинку – на нього накинулися із ножем.
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00
01.06.26 | 14:54