Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=uIG75JoEFdo&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=uIG75JoEFdo&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 У Києві звіряче побили жінку-лікаря (відео)

У Києві звіряче побили жінку-лікаря (відео)

Вона зустрічає нас на порозі своєї квартири і відразу веде до купи документів. У цих паперах-життя жінки за весь останній рік.

no video parsed

Обличчя жінки перетворилося на суцільна кривава рана. Через зламаний ніс і струс мозку їй важко говорити. Все відбувається просто навпроти будівлі суду. Близько 5-ї вечора жінка виходить з будівлі після чергового засідання, не встигає пройти і 10 метрів як до неї підбигає двоє та починають бити до втрати свідомості. Врятували жінку випадкові свідки, а нападники втекли. Побиття Наталя пов'язує з екс-роботою в стоматологічному відділенні. Каже, що після того, як відкрито заговорила про корупцію-її звільнили. Жінка заявила, що стоматологи кожного місяця платили по кілька тисяч гривень благодійних внесків. Гроші, мовляв, шли в кишеню керівнику.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення