Дівчина вистрибнула із вікна 7 поверху.
На щастя дитина вижила. Нині знаходиться у реанімації місцевої лікарні. Проте - у критичному стані. Сусіди кажуть, перед тим як стрибнути школярка залишила записку. Подробиці у сюжеті
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55