Розплідник щурів під міською радою Кривого Рогу зняли перехожі. Центральний сквер, куди виходять вікна чиновників окупували величезні гризуни. Комунальники не реагують.
Пацюки тут панують вже більше місяця. Відтак дехто з місцевих навіть перестали боятися. Замість голубів кормлять щурів. Першими на сполох забили зоологи. Якщо найближчим часом не знищити гризунів місто чекає на сплеск інфекцій
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55