Наркоторговці у білих халатах. В одній із Криворізьких лікарень медиків затримали просто на робочому місці - за тогргівлю наркотиками. У двох медсестер під час обшуку знайшли психотропів аж на пять мільйонів гривень . Де брали наркотики і хто їх купував – розповість наш криворізький кореспондент.
Випуск Надзвичайних новин від 07.06.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55