У Кривому Розі мешканці оголосили війну голові ОСББ (відео)

У Кривому Розі мешканці будинку називають голову свого ОСББ шахраєм. Сам чоловік намагається за будь-яку ціну утриматися на посаді. Між ними розгорнулася справжня війна.

Багатоповерхівка на вулиці Якіра, 24 - один з найбільших будинків Кривого Рогу. Місцеві скаржаться, що за останні кілька років їхній дім почав руйнуватися, але керівництво ОСББ не поспішає рятувати ситуацію.

Майже два роки мешканців не збирали на заслуховування звітів правління, плани з ремонту теж ніхто не обговорює. Коли врешті-решт домоглися загальних зборів - одразу оголосили свої вимоги керівництву ОСББ. Люди попросили правління всім складом піти у відставку, та голова відмовився навіть обговорювати це питання на зборах. Натомість відзвітував із гордістю про заміну всієї електромережі у будинку. Але мешканці в солодкі слова не вірять: про роботу керівництва свідчить стан 16-поверхівки.

Аби хоч якось вплинути на агресивного та безвідповідального голову ОСББ, мешканці будинку написали заяву в поліцію: звинувачують його в бездіяльності та розкраданні грошей.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення