Галина приїхала додому ввечері та припаркувала машину під будинком.
А вже серед ночі їх із чоловіком розбудила сигналізація. Господарі визирнули у вікно і побачили стовп полум'я. То горіла їхня машина. Ще більший шок чекав на подружжя, коли з'ясувалося, що машину підпалили навмисно.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55