Жінки, молоді і беззахисні, все частіше стають жертвами злочинців. Небезпечно стало навіть заходити у ліфти власних будинків. Як правило, коли за спиною зачиняють двері під’їзду, люди почуваються спокійно. Утім, зараз – не той час, коли варто не оглядатися. Миколаїв став черговим осередком серії пограбувань. Жертви – представниці слабкої статі. Подробиці – від наших власних кореспондентів.
Випуск Надзвичайних новин від 12.02.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55