Миколаїв став першим містом, з якого мала б початися боротьба з соляною наркомафією. Активісти викрили трьох гастролерів - наркодилерів, які торгували зіллям через інтернет. Але копи їх відпустили. Обурені миколаївці заполонили на центральну площу. Побували там наші кореспонденти
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55