У Миколаєві без газопостачання - мешканці чотирьох гуртожитків. Родини із маленькими дітьми, вагітні, пенсіонери не можуть навіть приготувати їжу. Газ людям без жодного попередження відімкнули вчора вранці. Мовляв, за борги. Мешканці обурені – кажуть, більшість регулярно платять. У конфлікті розбиралися наші кореспонденти.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55