Тіла двох чоловіків знайшли у квартирі на першому поверсі.
Спочатку сусіди помітили, що сусід не з'являється більше 2-х тижнів. А потім почули трупний запах. У квартирі знайшли два трупи. Що ж сталося з чоловіками? Тіла відправили на судову експертизу. Виявилося, що чоловіки померли одразу від наркотиків
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55