У Польщі жінка шваброю вигнала з магазину грабіжника з пістолетом (відео)

У Польщі стався курйозний випадок із серії «бабуся проти грабіжника», коли звичайній жінці без спеціальної підготовки вдається вигнати непроханого гостя зі своєї торгової точки.

Пані Зося збиралася закривати магазин, коли в будівлю увійшов чоловік в чорному одязі і балаклаві

«Я думала, що це клієнт, але він закричав: «Гроші! Дай мені гроші! » - розповідає вона.

Злочинець направив пістолет на господиню магазину, але вона і не думала здаватися. Жінка вилила на злочинця відро води і хоробро вискочила йому назустріч зі шваброю, завдавши кілька ударів.

"Я вирішила, що атака буде кращою формою захисту в цій ситуації. Він знову закричав" гроші! "і кинувся до каси. Я втиснулася між ним і ящиком з грошима, заблокувавши доступ. Йому вдалося тільки схопити сигарети», - розповідає хоробра Зося.

Пригнічений невдачею злодій вибіг магазину, а господиня погналася за ним. На жаль чи на щастя перед магазином горе-грабіжника чекала машина з водієм - невідомо, чим могла закінчитися сутичка, якби на допомогу бандиту прийшли спільники.

Пані Зося не змогла пояснити, звідки у неї взялася така сміливість. Але припустила, що, можливо, вправність залишилася з тих часів, коли вона підробляла на дискотеці помічником вишибали.

загрузка...

Більше новин