У Полтаві суд виправдав рестораторку, яка на позашляховику Mercedes в центрі міста збила на смерть школяра-велосипедиста.
Школяр отримав серйозні травми голови і за два місяці помер.
Лише після цього у поліції таки почали розслідування та вручили підозру водійці авто.
Суддя купу доказів визнав неналежними. З якої причини? Дивіться у відео.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55