У Рівному 19-річна дівчина стрибнула із залізничного мосту і дивом лишилася живою.
Більш того, медики не виявили у неї жодного перелому. Однак додому постраждалу все одно відпустять нескоро - через її психологічний стан. Міліція також підключилася до справи. Правоохоронці з’ясовують чому саме дівчина зважилася на стрибок. Не виключено, що буде справа - за доведення до самогубства.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55