А у селі на Київщині голосували начебто зовсім без паспортів - бо всі усіх і так знають.
Відповідну гучну заяву зробила одна з громадських організацій. Зважаючи на те, що у міліції не змогли її ані підтвердити, ані спростувалти, довелося їхати на місце. Голова сільської ради, коли побачила журналістів, навіть розплакалася.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55