Бої на Донеччині. Але не на передовій в зоні АТО, а в мирному Слов’янську. Там захопили оліє-екстракційний завод.
Рейдером виявився – державний банк. Вже понад тиждень людей не пускають на робочі місця, виробництво повністю зупинене. Люди у відчаї і готові влаштовувати голодні бунти.
Випуск Надзвичаних новин від 23.05.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55