Такого жахіття у столичному будинку не пригадують.
Вночі їхня сусідка стекла кров'ю у власній ванній. 36-річна Вікторія погуляла з собаками, а потім повернулася до своєї квартири та перестала відповідати на дзвінки. Налякані родичі викликали поліцію. Останнім часом жінка дивно пересувалася. Виявилося, що жінка була наркоманкою. Навирогідніше, неправильно зроблений укол і убив бідолашну.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55