Групу азербайджанців-автоугонщиків затримали у Києві. Причому, чоловіки спеціалізувалися на викраденні машин вітчизняного виробництва. Напевно, сподіваючись, що бюджетні авто на фоні масових угонів елітних іномарок – просто не шукатимуть. Легковики переганяли у спеціально орендовані гаражі, перебивали там номер кузова, а потім - продавали. Доти, доки їх не вистежили самі жертви.
Випуск Надзвичайних новин від 08.03.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55