Підвальне приміщення у столиці донедавна було рестораном.
Та буквально за лічені години перетворилося на пункт обміну валют. Тут чекали кожного з нас, аби залишити ні з чим. Того ж дня на наживку клюнув "жирний" клієнт. Чоловік за об'явою в інтернеті вирішив поміняти 45 тисяч уе.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55